ثبت نام

توافقنامه استفاده از بسته تحلیلی ویژه وبسایت طلاچارت

1- تحلیل‌هایی که به صورت روزانه ارائه می‌شوند صرفا دیدگاه ما به بازار بوده که حاصل تجربه چندین ساله ما در امر تحلیل بازار سکه، دلار و طلای آبشده می‌باشند. در این تحلیل‌ها سعی بر آن است تا موقعیت‌های معاملاتی مختلفی که در طی روز ممکن است بوجود بیایند را به کاربران گرامی نشان داده تا آنها بتوانند با دقت بیشتری تصمیم گیری کرده و معاملات خود را انجام دهند. از این جهت طلاچارت مسئولیتی در قبال سود یا زیان معامله‌گران نخواهد داشت. لطفا توجه داشته باشید که بازار داخلی به دلیل عمق کم و همچنین تاثیر پذیری بسیار بالا از اخبار و حتی شایعات، پتانسیل بالایی برای حرکات ناگهانی و هیجانی دارد. تمام سعی ما بر این است که بهترین تحلیل‌ها را در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم و خوشبختانه تاکنون نیز در این امر موفق بوده‌ایم.

 

2- تحلیل‌های ما به صورت روزانه از شنبه تا پنجشنبه منتشر خواهند شد. روزهای جمعه و همچنین تعطیلات رسمی صرفا در صورت صلاحدید تحلیل‌ها ارائه خواهند شد.

 

3- امکان عودت مبلغ اشتراک در صورتی که بیش از 2 روز از ثبت نام و استفاده شما از سرویس ما گذشته باشد وجود نخواهد داشت. همچنین در صورت لغو سرویس، 20% از مبلغ پرداختی شما کسر خواهد شد.

 

4- انتشار تحلیل‌های طلاچارت در گروه‌ها و کانال‌ها و یا در اختیار قرار دادن آنها در اختیار فردی دیگر کاملا غیر قانونی و غیر شرعی می‌باشد.

 

5- در اختیار قرار دادن اطلاعات کاربری (نام کاربری و کلمه عبور) در اختیار سایر افراد، موجب قطع دسترسی شما به تحلیل‌های ویژه خواهند شد.