طلاچارت
طلاچارت

یک موقعیت خرید در سهم شکربن

saham
ب

تحلیل سهم شکربن

سهم شکربن از اواخر بهمن ماه سال گذشته شروع به تشکیل یک پترن مثلث متقارن کرده است. از آنجایی که مثلث‌ها از انواع الگوهای ادامه دهنده می‌باشند، بنابراین با شکست ضلع بالای این مثلث و مقاومت ۲۵۵۰ تومان میتوان انتظار یک حرکت صعودی ۳۲۰۰ تومان (حدود ۳۳%) را از این سهم داشت. هدف بعدی نیز ۴۰۰۰ تومان خواهد بود.

حد ضرر این سهم تثبیت زیر ۱۷۵۰ تومان می‌باشد.

این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با این سهم از دیدگاه تکنیکالی بوده و ملاکی برای خرید و فروش نیست. همچنین بررسی وضعیت بنیادی سهم به عهده معامله‌گر می‌باشد. 

بروزرسانی: ۲۲ آبان ۱۳۹۸

شکربن دقیقا طبق تحلیل پیشروی کرد و پس از پولبک به مثلث به هدف ۳۲۰۰ تومانی دست یافت.

منبع :
talachart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.