ثبت نام

صفر تا صد روند با خطوط روند

zero-to-hundred-trends-in-technical-analysis
ب

شناخت ساختار روندها یکی از مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال است و در صورتی که نتوانید آنها را به درستی درک کنید، به مشکل برمی‌خورید. جدای از اینکه با استفاده از ساختارهای سقف و کف بازار می‌توان به درک کلی از روندها رسید، ابزارهایی مثل خطوط روند نیز این پروسه را برای ما ساده‌تر می‌کنند. در واقع با استفاده از خطوط روند می‌توان به درک ساده‌تری از روندها رسید.

درادامه چند مورد از مطالب بسیار مفیدی که در زمینه روندها و خطوط روند وجود دارند را مشاهده می‌کنید. این مطالب رو بخوانید، تمرین کنید و یاد بگیرید تا بتوانید از آنها در جهت بهینه سازی استراتژی معاملاتی‌تان بهره بگیرید.

 

مطالب شناخت روندها و خطوط روند:

ارسال دیدگاه

اطلاعات سایت

پست الکترونیک: info@talachart.ir
تلگرام مدیریت : TalaChart@
کانال تلگرام : TalaChart_ir@

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.