ثبت نام

ب

ترون یک پروتکل غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین می باشد که هدف آن ارائه پلتفرمی با محتوای رایگان سرگرمی هاست. با استفاده از بلاکچین و تکنولوژی ذخیره سازی توزیع شده، این پروتکل به کاربران اجازه ذخیره انتشار، ذخیره سازی و بازیابی داده های خودشان را میدهد. همچین در حالت غیرمتمرکز این کاربران میتوانند برای توزیع و اشتراک محتوایشان تصمیم گیری کنند.

در ادامه نحوه خرید ارز دیجیتال ترون و ساخت کیف پول آن را به صورت کامل شرح داده ایم. اما قبل از اینکه بتوانید ترون بخرید، باید اتریوم داشته باشید و سپس آن را تبدیل به ترون کنید. بنابراین ابتدا ویدئوی آموزشی خرید اتریوم را مشاهده نمایید.

 

پس از اینکه اتریوم را خریدید، میتوانید با مشاهده ویدئوی زیر، نحوه خرید ترون را به شکل ساده مشاهده کنید.

دانلود فیلم

اکنون ترون های شما در سایت بایننس قرار دارد و میتوانید آنها را به کیف پول مدنظرتان منتقل کنید. برای ساخت کیف پول مخصوص ترون، از این ویدئو استفاده کنید.

دانلود فیلم

 

سلب مسئولیت: وبسایت طلاچارت و شخص نویسنده هیچگونه مسئولیتی در قبال سود یا زیان ناشی از معامله ارزهای دیجیتال را نخواهند پذیرفت. این مطلب صرفا جهت آشنایی با ارزهای دیجیتال بوده و پیشنهادی برای خرید یا فروش این ارزها محسوب نمیشود.

ارسال دیدگاه

اطلاعات سایت

پست الکترونیک: info@talachart.ir
تلگرام مدیریت : TalaChart@
کانال تلگرام : TalaChart_ir@

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.