ثبت نام

آسیب پذیری خطرناک در کیف پول های سخت افزاری لجر

۷۲۵_Ly9jb2ludGVsZWdyYXBoLmNvbS9z
ب

سازنده کیف پولهای سخت افزاری “لجر” در توییتر اعلام کرد که تمام کیف پول های ساخته شده توسط این شرکت یک آسیب پذیری امنیتی دارند که به هکرها اجازه میدهد تا با استفاده از حمله Man in the middle اقدام به تغییر آدرس دریافت سکه های دیجیتال کنند.

 

توضیح طلاچارت: حمله Man in the middle یا “مردی در میانه” اشاره به نوعی از حملات هک دارد که هکرها از طریق آن میتوانند در بین راه بعضی از اطلاعات مهم را تغییر دهند.

 

به عنوان مثال اگر شما یک کیف پول لجر داشته باشید و بخواهید یک آدرس جدید برای دریافت بیت کوین تولید کنید، در صورتی که کامپیوتر شما آلوده به بدافزار باشد، هکرها میتوانند آدرس کیف پول خود را به جای آدرس کیف پول شما قرار دهند. پس از آن تمام بیت کوین هایی که قرار بود به کیف پول شما واریز شود، به کیف پول هکرها ارسال خواهد شد.

 

کافیست در منوی Receive Bitcoin روی دکمه ای که در تصویر زیرمشخص شده است کلیک کرده و با آدرسی که در نمایشگر کیف پول لجر نمایش داده میشود مطابقت دهید تا از عدم دستکاری در آدرس مطمئن شوید.

ارسال دیدگاه

اطلاعات سایت

پست الکترونیک: info@talachart.ir
تلگرام مدیریت : TalaChart@
کانال تلگرام : TalaChart_ir@

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.