آموزش تحلیل تکنیکال و معامله گری | تحلیل آتی سکه اونس دلار سکه طرح جدید| برنامه های آنلاین نمودار انلاین | روانشناسی بازار مالی | استراتژی معاملاتی

آیا دلار توان عبور از این سطوح را دارد؟

امتیاز به نویسنده

دلار در حال حرکت در یک کانال صعودی است اما فاز صعودی این پس از برخورد به کف کانال دچار مشکل شده است.

در تحلیل هایی که چند مدت قبل برای دلار قرار داده بودیم به وضوح بیان شد که محدوده ۳۴۰۴-۳۴۲۰ و ۳۴۶۵-۳۴۹۰ برای دلار بسیار مهم هستند و همانطور که در تایم فریم هفتگی دلار مشاهده میکنید، قیمت توان تثبیت شدن بالای یکی از این دو سطح را ندارد.

از لحاظ اهمیت، کلاستر اول (محدوده ۳۴۰۴-۳۴۲۰) مهمتر است. به دلیل اینکه تکمیل کننده یک Symmetry بوده و ترازهای بسیار مهم ۶۲ (اصلاحی) و ۱۰۰ (پروجکشن) در نزدیکی یکدیگر قرار گرفته اند.

اما نوسانات دلار حتی به محدوده کلاستر دوم (۳۴۶۵-۳۴۹۰) نیز رسیده است اما باز هم شاهد تثبیت قیمت نبوده ایم و هر هفته شامل بسته شدن قیمت زیر سطح ۳۴۰۰ تومانی هستیم.

اسلاتور DT نیز در پارامترهای ۸ و ۱۳ کراس های نزولی را انجام داده اند که زنگ خطر ریزش دلار را بیشتر از پیش به صدا در می آورند.

usdirr-weeklyعلیرضا زارع هستم و مدت چهار سال هست که در بازارهای مالی فعالیت میکنم. بیشترین تمرکز من روی معاملات آتی سکه هست و همچنین چندین مجموعه آموزشی آنلاین رو تا به حال خدمت تریدرهای عزیز فارسی زبان ارائه کردم که از قسمت آموزشی سایت قابل دسترسی هستند. امیدوارم طلاچارت محل خوبی جهت تبادل نظرات و یادگیری مطالب جدید برای شما باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید