ثبت نام

معرفی برنامه تحلیلی Trade Interceptor (اندروید)

ti

خیلی از افراد به دلیل مشاغلی که دارند ممکن است همیشه به لپ تاپ دسترسی نداشته باشند. به همین دلیل از دستگاه های همراه (موبایل یا تبلت) استفاده میکنند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، بهتر است با برنامه Trade Interceptor آشنا شوید. اپلیکیشنی بسیار قدرتمند که تمام نیازهای شما را برای تحلیل چارت های مختلف برآورده خواهد کرد.

ویدئو آموزشی این اپلیکیشن توسط طلاچارت آماده شده و تقدیم شما همراهان گرامی خواهد شد.

 

 

 

 در صورتی که فیلم برای شما به درستی نمایش نداده شد می تواند با استفاده از لینک زیر برنامه VLC را دانلود نمایید و از طریق آن فیلم را به درستی مشاهده کند.

 

 

ارسال دیدگاه

خبرنامه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اطلاعات سایت

پست الکترونیک: info@talachart.ir
تلگرام مدیریت : TalaChart@
کانال تلگرام : TalaChart_ir@