ثبت نام

دوره آموزش آنلاین استراتژی

در صورتی که با علم تحلیل تکنیکال آشنایی نسبی دارید و مفاهیمی مثل کندل ها، نواحی حمایت و مقاومت و … را درک می کنید اما در استفاده از آنها به شکل عملی مشکل دارید و نمیتوانید استراتژی مناسبی برای نقاط ورود و خروج از بازار تدوین کنید، باید از اینجا شروع کنید.

 

البته در این دوره بخش گسترده و مهمی از استراتژی ما به مبحث “جریان سفارشات” وابسته است. چیزی که در تحلیل تکنیکال سنتی اشاره خاصی به آن نشده است اما با اطمینان میگوییم که مهمترین بخش بازار و معامله گری است. چرا که در صورت درک صحیح این مبحث، حد زیان های کوچک و حد سودهای بزرگ در انتظار شما خواهد بود.

 

 

سرفصل های دوره استراتژی طلاچارت

  • تشخیص سطوح کلیدی بازار
  • تشخیص نواحی عرضه و تقاضا
  • بررسی ساختارهای حرکتی بازار
  • ترکیب خطوط روند و نواحی عرضه و تقاضا
  • الگوهای مهم در استراتژی
  • ارائه ۶ ستاپ معاملاتی ساده و بسیار قدرتمند به همراه مثال های عملی متعدد

 

شیوه برگزاری کلاس ها

کلاس ها تماما به صورت آنلاین می باشند. در واقع شما از طریق برنامه ارتباطی که در اختیارتان قرار خواهیم داد به جلسه آموزشی متصل می شوید و تصویر صفحه نمایش و صدای مدرس دوره را دریافت خواهید کرد. به شکل بسیار ساده و راحت جلسه برگزار می شود و در حین برگزاری کلاس می توانید سوالات خود را بپرسید و در همان لحظه پاسخ تان را دریافت کنید.

 

شاید نگران سرعت اینترنت و برگزاری بدون مشکل جلسه باشید. اما با تست هایی که در طی برگزاری بیش از ۱۹ دوره انجام داده ایم، هیچکدام از کارآموزان ما به دلیل مشکل سرعت اینترنت مجبور به ترک دوره نشده است. البته قبل از شروع دوره نیز تست ارتباط صوتی و تصویری انجام خواهد شد تا در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد، وجه پرداختی شما تمام و کمال مسترد شود.

 

 

زمان و روزهای برگزاری دوره ها به شکل زیر می باشد:

  • دوره استراتژی طلاچارت: روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه | ساعت: ۲۲ الی ۲۳

 

در صورتی که نیاز به راهنمایی و طرح سوالات بیشتر در مورد دوره های آموزش آنلاین طلاچارت داشتید، میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر و یا تلگرام سوالات خود را مطرح کنید:

شماره های تماس:

  • ۰۹۳۷۳۰۶۹۹۳۷ (بیرم)
  • ۰۹۳۷۷۵۴۰۵۲۷ (زارع)

شناسه تلگرام:

ثبت نام در دوره استراتژی و پرداخت هزینه دوره از طریق فرم زیر اقدام کنید:

فرم ثبت نام دوره آموزش آنلاین استراتژی

  • قیمت: ۴۰۰,۰۰۰ تومان

اطلاعات سایت

پست الکترونیک: info@talachart.ir
تلگرام مدیریت : TalaChart@
کانال تلگرام : TalaChart_ir@

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.