آموزش تحلیل تکنیکال و معامله گری | تحلیل آتی سکه اونس دلار سکه طرح جدید| برنامه های آنلاین نمودار انلاین | روانشناسی بازار مالی | استراتژی معاملاتی

آشنایی با الگوی QM و نحوه معامله بر اساس آن

identifying-qm-pattern-and-how-to-trade-on-it
آشنایی با الگوی QM و نحوه معامله بر اساس آن
5 (100%) 1 vote

الگوی “کازیمودو” (به انگلیسی: Quasimodo) با نام اختصاری QM، یک الگوی بسیار قدرتمند معاملاتی می باشد. این الگو به شما هشدار میدهد که پول های بزرگ بازار آماده تغییر مسیر قیمت هستند. در واقع این الگو زمانی بوجود می آید که بانک ها از فریب های مخصوص خودشان استفاده کرده و قصد دارند سفارشات بزرگ خود را پر کنند. زمانی که بخواهیم از این الگو استفاده کنیم، باید در مناطق عرضه و تقاضا به دنبال آنها باشیم و به عنوان تاییدی مبنی بر چرخش قیمت استفاده کنیم.

در ویدئوی زیر توضیحات کاملی در مورد این الگو ارائه شده است و با مشاهده آن میتوانید با نحوه شکل گیری و ترید بر اساس این الگو آشنا شوید.

 

 

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید فیلم ها را در کانال آپارات طاچارت تماشا کنید
حتما بخوانید:   روش ویکتور اسپراندئو و شکست خطوط روند!


    علیرضا زارع هستم و مدت چهار سال هست که در بازارهای مالی فعالیت میکنم. بیشترین تمرکز من روی معاملات آتی سکه هست و همچنین چندین مجموعه آموزشی آنلاین رو تا به حال خدمت تریدرهای عزیز فارسی زبان ارائه کردم که از قسمت آموزشی سایت قابل دسترسی هستند. امیدوارم طلاچارت محل خوبی جهت تبادل نظرات و یادگیری مطالب جدید برای شما باشد.

      دیدگاه خود را بیان کنید