آموزش تحلیل تکنیکال و معامله گری | تحلیل آتی سکه اونس دلار سکه طرح جدید| برنامه های آنلاین نمودار انلاین | روانشناسی بازار مالی | استراتژی معاملاتی

تحلیل اونس و سناریوهای احتمالی

تحلیل اونس
امتیاز به نویسنده

به نقل از تحلیلگران طلاچارت، تحلیل اونس با سناریوهای بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت همه در محدوده ای قرار گرفته اند که مرز بین رشد و کاهش ۱۰۰ دلاری است، پیش بینی ما این است که اونس محدوده ۱۲۶۰ تا ۱۱۹۰ بازه قیمتی تصمیم گیریهای بلند مدت است، گرچه توانست تا سقف قیمتی ۱۲۸۰ پیش برود اما با کاهش قیمتی ۲۰ دلاری مواجع شد.و تثبیت قیمت بالای ۱۲۶۰ مهم خواهد بود.

تحلیل بلند مدت:

در تایم ماهانه توانسته است بالای سطح ۲۳٫۶ فیبوناچی و خط روند ماهانه کندل دوجی یا کندلی که نشانه درحال تصمیم به تغییر روند کلی است. در صورتی که بتواند در این هفته به بالای سطح ۱۲۶۰ و یا ۲۳٫۶ فیبوناچی و خط روند ماهانه خود را تثبیت کند می توان گفت بین ۱۳۰۶ تا ۱۲۶۰ در حال نوسان خواهد بود.

نکات:

  • زیر سطح ۱۲۴۰ محدوده برگشت قیمت است.
  • در صورتی که از سطح ۱۳۰۶ گذر کند احتمال رشد تا سطح ۱۳۴۵ پیش بینی می شود.
تحلیل اونس تایم ماهانه

تحلیل اونس تایم ماهانه

تحلیل میان مدت:

در تایم هفتگی شاهد شکست خط روند هفتگی و پولبک به سطح ۱۱۹۰ و بسته شدن قیمت بر روی محدوده قله قبلی ۱۲۶۳ که با قیمت ۱۲۵۹ بسته شده است.پیش بینی ما این است که در صورتی که در هفته جاری کندل بالای ۱۲۶۳ تثبیت شود هدف اول ۱۳۰۶ خواهد بود. در صورتی که به زیر سطح ۱۲۶۳ کندل تثبیت شود می تواند اهداف همچون ۱۲۵۳ ۱۲۴۰ را در پیش بگیرد.

تحلیل اونس در تایم هفتگی

تحلیل اونس در تایم هفتگی

تحلیل کوتاه مدت:

در تایم یک ساعته با توجه به مثلث شکسته شده در صورتی که به بالای ۱۲۶۳ نتواند نفوذ کند کاهش قیمت تا سطح های ۱۲۵۳ ۱۲۴۰ که بر روی خط روند شکسته شده برای پولبک  هدف قرار می دهد.

حتما بخوانید:   تحلیل تکمیلی اونس طلا | ۳۱ اردیبهشت ۹۶

درصورتی که بتواند به بالای سطح ۱۲۶۳ نفوذ کند احتمال رشد تا قله قبلی و درصورت شکست با تثبیت بر روی سطح ۱۲۷۸ هدف خود که هدف مثلث بوده است را در نظر گرفته می شود که سطح قیمتی ۱۳۰۶ است.

تحلیل اونس تایم یک

تحلیل اونس تایم یک


دیدگاه خود را بیان کنید