آموزش تحلیل تکنیکال و معامله گری | تحلیل آتی سکه اونس دلار سکه طرح جدید| برنامه های آنلاین نمودار انلاین | روانشناسی بازار مالی | استراتژی معاملاتی

تحلیل اونس در تایم روزانه

Gold-analysis-in-Daily-Times
تحلیل اونس در تایم روزانه
5 (100%) 2 votes

در تحلیل قبلی چند سناریو پیش بینی شد که در سناریو افزایشی می توان گفت به تارگت اول ۱۲۵۳ رسیده است اما لازم شد تحلیلی در تایم روزانه ارائه دهیم که ادامه سناریو افزایشی یا شاید سناریو کاهشی را عملی کند!

سناریوهای تایم روزانه

با توجه به الگوی مثلث در تایم روزانه اونس که امروز با رشد شارپی خود را تا مقاومت ۱۲۵۳ به ضلع بالای مثلث رساند.سناریو های پیش بینی می شود که در این سناریو ها در کوتاه مدت یا میان مدت اتفاق خواهد افتاد.

سناریو افزایشی:

چناچه با شکست ضلع بالای مثلث مواجه شود احتمال رشد تا سطح ۱۲۶۳ دور از انتظار نخواهد بود. و سرچشمه رشد بیشتر با شکست ۱۲۶۳ دیده می شود.در صورتی که بخواهد به شکست خود پولبک ایجاد کند، میتواند تا سطح حمایتی ۱۲۵۳ کاهش پیدا کند.در سناریو افزایشی امکان اصلاح تا ۱۲۴۸ دیده می شود و می تواند دوباره به ضلع بالای مثلث برای شکست پتانسیل بگیرد.

اهداف اصلی مثلث محدوده قیمتی ۱۳۰۶ خواهد بود اما اهداف اولیه می تواند ۱۲۶۳ – ۱۲۶۸ – ۱۲۷۴ – ۱۲۷۹ و ۱۲۸۳ باشد.

سطح ۱۲۴۸ سطح حمایتی قوی در سناریو افزایشی محسوب می شود.

شکست سطح ۱۲۴۰ به سمت پایین این سناریو را نامعتبر می سازد

سناریو کاهشی:

چنانچه تمایل به کاهش داشته باشد اولین حمایت پیش رو ۱۲۴۸ می باشد که با شکست آن احتمال کاهش قیمت تا ۱۲۴۳ در مرحله اول دور از انتظار نخواهد بود، شکست ۱۲۴۰ به سمت پایین منجر به کاهش تا ضلع پایین مثلث می شود.

تارگت های کاهشی بعد از کشتس ۱۲۴۰ می تواند ۱۲۳۸ – ۱۲۳۰ – ۱۲۲۳ – ۱۲۱۸ – تا ضلع پایین مثلث پیش برود و در صورت شکست سطوح حمایتی ۱۲۱۲ – ۱۲۰۶ – ۱۲۰۰ -۱۱۹۰ – ۱۱۸۰ دور از انتظار نخواهد بود..

حتما بخوانید:   تحلیل تکمیلی اونس طلا | ۳۱ اردیبهشت ۹۶

شکست سطح ۱۲۶۳ به سمت بالا سناریو کاهشی را نامعتبر می سازد.

تحلیل اونس تایم روزانه

تحلیل اونس تایم روزانه

تحلیل اونس تایم ۴ ساعته

تحلیل اونس تایم ۴ ساعته


دیدگاه خود را بیان کنید