آموزش تحلیل تکنیکال و معامله گری | تحلیل آتی سکه اونس دلار سکه طرح جدید| برنامه های آنلاین نمودار انلاین | روانشناسی بازار مالی | استراتژی معاملاتی

تحلیل اونس طلا | ۱۰ آبان ۹۵

gold-analysis-31mrd
امتیاز به نویسنده

چشم انداز

طی هفته گذشته شکل گیری قیمت در بالا حمایت ۱۲۶۲،توانست به اهداف میانی سناریو صعودی خود برسد و در حال حاضر سطح ۱۲۸۴ را لمس کرده، و مجدد با مقاومت شدیدی روبرو شد و تا دامنه ۱۲۷۶ بازگشته است و در حال حاضر با قیمت ۱۲۷۶ در پایان معاملات بازار جهانی قیمت خورده است.در این هفته آمارهای مهمی از آمریکا منتشر می گردد. که از جمله نرخ بهره، شاخص اشتغال بخش غیر کشاورزی و نرخ بیکاری آمریکا است که می تواند نوسانات خوبی برای اونس طلا داشته باشیم.

تحلیل هفته جاری

در جهت تحلیل هفته اخیر شاهد حمایت قیمت در بالای ۱۲۶۲ هستیم، و تا زمانی که حمایت فعلی حفظ شود احتمال رشد قیمت در جهت اصلاح را شاهد هستیم. و در سطوح ۱۲۷۸ –  ۱۲۸۸ می تواند مورد مقاومت قرار گیرد.

از دست رفتن حمایت فعلی می تواند منجر به کاهش در دامنه ۱۲۵۶۱۲۵۰ و در صورت از دست رفتن حمایتی کلیدی ۱۲۵۰ منجر به کاهش بیشتر قیمت در دامنه ۱۲۳۵ تا ۱۲۲۰  می گردد.

در تایم پایین شاهد حمایت مقاومت های هستیم که قیمت در زیر مقاومت ۱۲۷۸ قرار دارد و در صورت شکست این مقاومت در اول هفته شاهد رشد چشم گیر قیمت هستیم اما در صورت عدم شکست و کاهش به زیر قیمت ۱۲۷۱، رنج بودن قیمت در دامنه ۱۲۶۲ تا ۱۲۷۸ پیش بینی می شود.


دیدگاه خود را بیان کنید