آموزش تحلیل تکنیکال و معامله گری | تحلیل آتی سکه اونس دلار سکه طرح جدید| برنامه های آنلاین نمودار انلاین | روانشناسی بازار مالی | استراتژی معاملاتی

تحلیل اونس

gold-analysis
امتیاز به نویسنده

چشم انداز

اونس پس از صعود پرقدرتی که در اثر خبر NFP داشت دوباره به کانال ۱۳۵۰ برگشت اما باز هم با فشار فروشندگان به سمت پایین حرکت کرد. کانال ۱۳۵۰ بسیار پرقدرت نشان داده است. اگر دقت کنید میبینید که برگشت های زیادی از این سطح انجام شده است مثل برگشت کندل برکزیت و برگشت هایی که از دهم تا نوزدهم آگوست انجام شده است.

تحلیل تکنیکال اونس

با دقت به تایم فریم روزانه مشاهده میکنیم که اونس در یک کانال نزولی در حال حرکت می باشد و پس از برخورد به سقف کانال مسیر نزول را در پیش گرفته است.

تحلیل اونس در تایم روزانه

تحلیل اونس در تایم روزانه

سناریو افزایشی

در حال حاضر نشانه خاصی مبنی بر صعود نیست و باید منتظر باشیم. آخرین تلاشی که شاید خریداران بتوانند برای افزایش قیمت انجام دهند، منطقه تقاضایی است که در محدوده ۱۳۲۴-۱۳۱۵ قرار دارد. در صورت حمایت شدن قیمت روی این منطقه تقاضا هدف قیمت ۱۳۴۲ و ۱۳۵۳ خواهد بود.

سناریو کاهشی 

بازار اکنون روی سطح مهمی قرار دارد. محدوده قیمتی ۱۳۳۰۱۳۲۸ میتواند نقش حمایتی ایفا کند. البته هنوز نشانه خاصی مبنی بر صعود قیمتی نیست. ولی مهم است که فروشندگان به این سطح توجه داشته باشند. در صورت شکست پرقدرت این سطح، هدف بعدی  ۱۳۱۵ – ۱۳۱۰ خواهد بود. حمایت های بین این مسیر نیز ۱۳۲۴ و ۱۳۱۵ می باشند.سناریو کاهشی که بعد از رسیدن به اهداف می تواند ادامه داشته باشد با شکست ۱۳۰۰ عملی خواهد شد، هرچند سطح ۱۳۰۰ بسیار حمایت مستحکمی محسوب می شود.

تحلیل اونس در تایم 4 ساعته

تحلیل اونس در تایم ۴ ساعتهعلیرضا زارع هستم و مدت چهار سال هست که در بازارهای مالی فعالیت میکنم. بیشترین تمرکز من روی معاملات آتی سکه هست و همچنین چندین مجموعه آموزشی آنلاین رو تا به حال خدمت تریدرهای عزیز فارسی زبان ارائه کردم که از قسمت آموزشی سایت قابل دسترسی هستند. امیدوارم طلاچارت محل خوبی جهت تبادل نظرات و یادگیری مطالب جدید برای شما باشد.

    دیدگاه خود را بیان کنید