ثبت نام

تحلیل اونس طلا ۱۹ تیر ۹۶

analysis-of-gold
ب

قیمت اونس کماکان در حال کاهش می باشد و پس از هر اصلاح مجددا نزول خود را از سر میگیرد.

سناریو افزایشی

در حال حاضر لایه حمایتی اونس بین اعداد ۱۲۰۲ و ۱۱۹۵ قرار دارد. در صورت رسیدن قیمت اونس به این عدد که کف قدرتمند هفتگی در ۴ ماه گذشته بوده است، میتوان نیم نگاهی به پوزیشن خرید داشت. در صورت عدم شکست ۱۱۹۵ اونس میتواند به اهداف ۱۲۱۰، ۱۲۱۶ و ۱۲۲۷ دست یابد.

یکی دیگر از نقاط برگشتی که میتوان به آن امید داشت، عدد ۱۱۸۰ می باشد که در واقع یکی از تارگت های سناریو کاهشی که در ادامه به آن اشاره کرده ایم می باشد.
در هر صورت بهتر است به هنگام رسیدن قیمت به این لایه حمایتی منتظر سیگنال های تاییدی بیشتر بمانید یا در صورتی که قصد پوزیشن گیری سریع دارید، حجم پوزیشن های خود را تقسیم کرده و ورودهایی در چند گام داشته باشید.

سناریو کاهشی

در صورتی که اونس موفق به شکست لایه حمایتی مذکور گردد، احتمال کاهش قیمت تا اهداف ۱۱۸۱، ۱۱۷۲ و ۱۱۶۰ وجود خواهد داشت که در هر مرحله بهتر است پس از رسیدن به اهداف ذکر شده در اصلاحات قیمتی که انجام می شوند، اقدام به پوزیشن گیری در جهت فروش کرد.

ارسال دیدگاه

خبرنامه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اطلاعات سایت

پست الکترونیک: info@talachart.ir
تلگرام مدیریت : TalaChart@
کانال تلگرام : TalaChart_ir@