آموزش تحلیل تکنیکال و معامله گری | تحلیل آتی سکه اونس دلار سکه طرح جدید| برنامه های آنلاین نمودار انلاین | روانشناسی بازار مالی | استراتژی معاملاتی

تحلیل اونس طلا | ۱۱ مهر ۹۶

gold-analysis
امتیاز به نویسنده

چشم انداز

در هفته اخیر اونس طلا با توجه به آمارهای مهم آمریکا در اوایل هفته رنج بود و بعد با توجه به انتشار آمارهای مهم در اواخر هفته با ریزش شارپی قیمت تا محدوده حمایت ۱۳۱۰ ادامه پیدا کرد و در حال حاضر سطح ۱۳۰۰ در تایم هفتگی و سطح ۱۳۴۳ و ۱۳۱۰ در مرحله اول در تایم روزانه مهم واقع شده و باید دید با شکست کدام سطح مواجه می شود.

تحلیل در تایم هفتگی

با توجه نزدیک شدن به سطح ۱۳۰۰ باید گفت، در این هفته می بایست بهتر و دقیقتر به آن پرداخت، چرا که سطح ۱۳۰۰ یک دامنه قیمتی بین ۱۳۰۸ تا ۱۲۹۷ است که شکست و عدم شکست یا حمایت این سطح می تواند در میان مدت و کوتاه مدت اهداف خوبی را در نظر داشت باشد و برای میان مدت شکست این دامنه (۱۳۰۰) و دامنه قیمتی ۱۳۴۳ تا ۱۳۵۳ مهم واقع شده است.

تحلیل در تایم هفتگی

تحلیل در تایم هفتگی

سناریوهای مطرح در میان مدت و کوتاه مدت

سناریو افزایشی: برای درک بهتر افزایش قیمت باید به شکست صعودی دقت کنیم که این شکست صعودی در دامنه  قیمتی ۱۳۴۳ تا ۱۳۵۳ رخ میدهد که اهداف مشخص آن شامل ۱۳۶۶ و ۱۳۷۵ در نظر گرفته می شود، اما عبور از سطح ۱۳۷۵ بسیار مهم است که باید دید در دامنه ۱۳۵۳ تا ۱۳۷۵ پتانسیل کافی می تواند برای شکست این سطح کسب کند یا خیر.

سناریو مقاومتی: در صورت دیدن ضعف از شکست ۱۳۷۵ باید منتظر شکل گیری و الگوهای قیمتی برای کاهش قیمت باشیم و اهداف آن ۱۳۵۳ – ۱۳۴۳ در مرحله اول است و این حرکت می تواند پولبک به سطح شکسته شده باشد.

حتما بخوانید:   تحلیل تمکیلی طلا | ۳۰ اردیبهشت ۹۶

سناریو کاهشی: با توجه به نزدیک شدن قیمت در دامنه ۱۳۰۸ تا ۱۲۹۷ باید منتظر شکست این دامنه باشیم و تا زمانی که این دامنه با شکست مواجه نشود، دور از انتظار است که کاهشی داشته باشیم و اهداف شکست ۱۲۷۸۱۲۵۰ است و می تواند در اهداف مشخص شده مورد حمایت قرار گیرد.

سناریو حمایتی:باید منتظر شکل گیری و الگوهای قیمتی برای تاییدیه حمایت مجدد این سطح باشیم که اهداف آن شامل ۱۳۳۰  و ۱۳۴۳ در مرحله اول است و شکست ۱۳۴۳ و ۱۳۵۳ به سناریو افزایشی میان مدت تبدیل می شود.

تحلیل در تایم روزانه

تحلیل در تایم روزانه


دیدگاه خود را بیان کنید