ثبت نام

ب

با تازه ترین تحلیل اونس طلا در خدمت شما همراهان عزیز طلاچارت هستیم….

 

سناریوی صعودی
در صورتی که قیمت نتواند سطح ۱۲۳۵ را بشکند، احتمال افزایش قیمت را خواهیم داشت که اهداف آن به ترتیب ۱۲۵۰، ۱۲۵۸، ۱۲۶۳، ۱۲۷۰ و ۱۲۸۳ خواهند بود.
البته ناحیه ۱۲۶۳ یکی از مکان هایی می باشد که احتمال پایداری در برابر رشد قیمت را خواهد داشت. در صورتی که قیمت بتواند بالای ۱۲۶۳ تثبیت شود، اهداف ۱۲۷۰ و ۱۲۸۰ میسر خواهند بود.

 

سناریوی برگشتی
ناحیه ای که بیشتر احتمال برای برگشت قیمت را از آن متصور هستیم، ناحیه ۱۲۸۰ می باشد که در صورت ناتوانی قیمت در شکست این سطح، احتمال نزول به اهداف ۱۲۶۳ و ۱۲۴۵ وجود خواهد داشت.

 

از همین صفحه میتوانید ویدئوی تحلیلی مربوط به اونس را نیز مشاهده نمایید.

 

ارسال دیدگاه

خبرنامه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اطلاعات سایت

پست الکترونیک: info@talachart.ir
تلگرام مدیریت : TalaChart@
کانال تلگرام : TalaChart_ir@