آموزش تحلیل تکنیکال و معامله گری | تحلیل آتی سکه اونس دلار سکه طرح جدید| برنامه های آنلاین نمودار انلاین | روانشناسی بازار مالی | استراتژی معاملاتی

تحلیل اونس طلا | ۱۸ مهر ۹۵

gold-analysis2
امتیاز به نویسنده

چشم انداز

همانطور که در هفته گذشته اشاره بر سطح ۱۳۰۰ داشتیم و بسیار مهم دانسته شد برای هفته اخیر، شاهد شکست و واکنش بسیار خوب آن بودیم که تا پایان هفته توانست تمام اهداف اشاره شده خود برسد.اما در پایان بازار در بالای حمایت مستحکم ۱۲۵۰ قیمت خورد و احتمال رنج بودن قیمت در این محدوده و شکست آن به سمت پایین برای اهداف بعدی و کاهش بیشتر پیش بینی می شود.

تحلیل تکنیکال اونس طلا

درحال حاضر محدوده ۱۲۰۰ و ۱۳۰۰ بسیار مهم است و گذر از این محدوده ها حداقل هدف ۵۰ دلاری را در اونس طلا نشان می دهد.و آخرین گذر از ۱۳۰۰ بود که هفته اخیر منجر به کاهش ۵۰ دلاری در مرحله اول شد. و همچنان احتمال کاهش تا محدوده ۱۲۰۰ است.و فعلا انتظار داریم که نوسان در دامنه ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ باشد و در هفته جاری در دامنه ۱۲۳۵ تا ۱۲۷۸ است.

تحلیل در تایم هفتگی

تحلیل در تایم هفتگی


تحلیل در تایم روزانه

در تایم روزانه با توجه به دو سطح کلیدی ۱۲۵۰ و ۱۲۷۸ می توان تصمیمات قیمت را دید و در صورت شکست هر یکی از سطح های کلیدی می تواند به اهداف مشخصی دست پیدا کنند که این اهداف در صورت شکست صعودی می تواند اصلاح شکست محدوده ۱۳۰۰ باشد و شکست نزولی بیانگر ادامه کاهش بیشتر قیمت است.

اما در شروع بازار می تواند بین ۱۲۵۰ تا ۱۲۷۸ نوسان دهد و شکست ۱۲۶۳ منجر به رشد قیمت تا محدوده ۱۲۷۸ می شود.

نکته: در ادامه سناریو های را مطرح می کنیم که واضح تر و دقیقتر به چشم می آیند و هر کدام که مدنظر شما معاملگران است می توانید  با توجه به نکات و تاییدیه های که اشاره می شود، مورد استفاده قرار دهید.

سناریو اصلاحیباتوجه به مقاومت ۱۲۷۸، شکست این سطح منجر به اصلاح قیمت تا محددوه ۱۳۰۸ می شود و اهداف میانی شامل: ۱۲۸۸۱۲۹۳۱۲۹۷ است که مجدد شکست ۱۲۹۷ بسیار مهم واقع می شود که شکست این سطح می تواند به کانال ۱۳۰۰ دسترسی پیدا کند که احتمال برگشت از این سطح دیده می شود.

سناریو کاهشیبا توجه به حمایت ۱۲۵۰، شکست این سطح منجر به کاهش قیمت تا محدوده ۱۲۰۰ می شود و اهدافی که پیش روی قیمت است ۱۲۴۳۱۲۳۵۱۲۲۰ و ۱۲۰۰ خواهد بود.

تحلیل در تایم روزانه

تحلیل در تایم روزانه


دیدگاه خود را بیان کنید