آموزش تحلیل تکنیکال و معامله گری | تحلیل آتی سکه اونس دلار سکه طرح جدید| برنامه های آنلاین نمودار انلاین | روانشناسی بازار مالی | استراتژی معاملاتی

تحلیل سکه طرح جدید

تحلیل سکه طرح جدید
امتیاز به نویسنده

روز جمعه با حرکت پرقدرت صعودی که اونس در اثر گزارش ضعیف اشتغال آمریکا انجام داد، باز هم شاهد افزایش قیمت در سکه نقدی بودیم. در حال حاضر سکه نقدی در تلاش برای رسیدن به سطح ۱۰۲۰۰۰۰ می باشد. که در واقع یک سطح کلیدی می باشد.

در ادامه سناریوهای مختلف سکه نقدی را بررسی خواهیم کرد.

سناریو صعودی

در صورتی که سکه نقدی بتواند سطح قیمتی ۱۰۱۴۰۰۰ (خط چین صورتی) را بشکند، تا ۱۰۲۰۰۰۰ افزایش قیمت خواهیم داشت.

اما اگر سطح قیمتی ۱۰۲۰۰۰۰ شکسته شود و بتواند بالای آن تثبیت گردد، هدف بعدی ۱۰۳۰۰۰۰ و ۱۰۴۰۰۰۰ خواهند بود. هرچند که روی سطح ۱۰۲۴۰۰۰ ممکن است مقاومت هایی احساس شود.

۱

سناریو نزولی

احتمال افزایش قیمت و رسیدن به سطح ۱۰۲۰۰۰۰ زیاد است. اما وقتی که قیمت به سطح ۱۰۲۰۰۰۰ که سطح کلیدی ما می باشد برسد، باید منتظر واکنش قیمت باشیم. در صورت مشاهده شکست نزولی میتوان اهداف ۱۰۱۴۰۰۰، ۱۰۰۲۰۰۰ و ۹۹۳۰۰۰ را مدنظر داشت.

۲

حتما بخوانید:   تحلیل تکمیلی اونس طلا | ۳۱ اردیبهشت ۹۶


علیرضا زارع هستم و مدت چهار سال هست که در بازارهای مالی فعالیت میکنم. بیشترین تمرکز من روی معاملات آتی سکه هست و همچنین چندین مجموعه آموزشی آنلاین رو تا به حال خدمت تریدرهای عزیز فارسی زبان ارائه کردم که از قسمت آموزشی سایت قابل دسترسی هستند. امیدوارم طلاچارت محل خوبی جهت تبادل نظرات و یادگیری مطالب جدید برای شما باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید