ثبت نام

ویدئو آموزشی نرم افزار مفیدتریدر (اندروید)

meta-trader-android

مفیدتریدر یکی از برنامه های تحلیلی شناخته شده بر بستر پلتفرم متاتریدر میباشد که در بازار بورس ایران بسیار شناخته شده است. این نرم افزار امکانات کاملی برای تحلیل نمودارهای بازار سهام و آتی در اختیار شما قرار میدهد.

امروز در طلاچارت ویدئوی آموزشی نسخه اندرویدی این نرم افزار را در اختیار شما خوانندگان محترم قرار خواهیم داد تا بتوانید با راحتی هرچه بیشتر نمودارهای بازار بورس و آتی سکه را در هر جایی که هستید، تحلیل کنید.

این ویدئو شامل مراحل ثبت نام، راه اندازی، بارگذاری نمادها (مثل نمادهای بورسی و یا آتی سکه و …)، بارگذاری اندیکاتورها می باشد که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

لینک دانلود فیلم آموزش مفیدتریدر اندروید

لینک دانلود مفیدتریدر نسخه اندروید

طراحی و ویرایش: توسط علیرضا زارع

انتشار توسط: طلاچارت

ارسال دیدگاه

خبرنامه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اطلاعات سایت

پست الکترونیک: info@talachart.ir
تلگرام مدیریت : TalaChart@
کانال تلگرام : TalaChart_ir@