ثبت نام

دانلود برنامه C Trader + آموزش ویدئویی

معرفی C Trader

با استفاده از نرم افزار Ctrader میتوانید به چارت بازارهای جهانی (ارز و کالا) دسترسی داشته باشید. این برنامه دارای محیطی بسیار زیبا و حرفه ای می باشد. چند نکته مهم در خصوص سی.تریدر وجود دارد:

 • در حال حاضر از این برنامه برای دسترسی به چارت بازارهای داخلی نمیتوان استفاده کرد.
 • اگر استفاده زیادی از اندیکاتورها دارید، سی.تریدر نمیتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. چرا که تعداد اندیکاتورهای پشتیبانی شده توسط این برنامه به نسبت متاتریدر بسیار کمتر است.
 • توجه داشته باشید که اندیکاتورهای متاتریدر قابل استفاده روی سی.تریدر نیستند و بالعکس. بنابراین اگر از اندیکاتور خاصی روی متاتریدر استفاده میکنید، باید نمونه مشابه آن را برای سی.تریدر پیدا کنید.

 

برای دانلود برنامه C Trader  در دو نسخه کامپیوتر و موبایل از لینک های زیر اقدام کنید:

نوع فایل : exe
حجم : ۱ MB
پسورد : ندارد
 • دانلود نسخه اندروید از طریق گوگل پلی
  دریافت
 • دانلود نسخه اپل اس اپ استور
  دریافت
 • در ادامه میتوانید ویدئوی نصب و راه اندازی این برنامه را مشاهده نمایید.

  اطلاعات سایت

  پست الکترونیک: info@talachart.ir
  تلگرام مدیریت : TalaChart@
  کانال تلگرام : TalaChart_ir@

  درباره ما

  منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.