آموزش تحلیل تکنیکال و معامله گری | تحلیل آتی سکه اونس دلار سکه طرح جدید| برنامه های آنلاین نمودار انلاین | روانشناسی بازار مالی | استراتژی معاملاتی

ماشین حساب پیشرفته کاماریلا

camarilla-advanced-calculator
ماشین حساب پیشرفته کاماریلا
5 (100%) 1 vote

یکی از راهبردهای اصلی وبسایت طلاچارت، توجه به نیاز فعالان بازارهای مالی می باشد و از این رو و به دلیل درخواست مکرر کاربران در زمینه طراحی برنامه های کاربردی در جهت فعالیت در این بازارها، ماشین حساب پیشرفته کاماریلا را خدمت شما کاربران گرامی ارائه کردیم تا بتوانید نیازهای خود را به سادگی و بدون مراجعه به وبسایت های مختلف برطرف نمایید.

اما چرا این ماشین حساب از نوع پیشرفته است؟ در واقع قابلیت اضافی خاصی وجود ندارد. اگر توجه کرده باشید، در اکثر ماشین حساب های کاماریلا، تنها تا سطوح H4 و L4 محاسبات انجام می شوند. اما در این ماشین حساب، تا سطوح H6 و L6 محاسبات صورت می گیرند. با این وجود شما دو سطح اضافی تر H5 و H6 و L5 و L6 را در اختیار خواهید داشت.

این برنامه به صورت پرتابل بوده و نیازی به نصب ندارد. کافیست آن را از قسمت پایین دانلود کرده و به راحتی استفاده کنید.

دانلود ماشین حساب پیشرفته کاماریلا طلاچارت

توجه: در صورتی که در هنگام اجرای برنامه با مشکل مواجه شدید، به احتمال زیاد نرم افزار کاربردی دات نت فریم ورک را نصب نکرده اید. از لینک زیر این برنامه را دانلود کرده و نصب کنید.

دانلود Net Framework 4.0.علیرضا زارع هستم و مدت چهار سال هست که در بازارهای مالی فعالیت میکنم. بیشترین تمرکز من روی معاملات آتی سکه هست و همچنین چندین مجموعه آموزشی آنلاین رو تا به حال خدمت تریدرهای عزیز فارسی زبان ارائه کردم که از قسمت آموزشی سایت قابل دسترسی هستند. امیدوارم طلاچارت محل خوبی جهت تبادل نظرات و یادگیری مطالب جدید برای شما باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید