ثبت نام

ماشین حساب پیشرفته کاماریلا

camarilla-advanced-calculator
ب

یکی از راهبردهای اصلی وبسایت طلاچارت، توجه به نیاز فعالان بازارهای مالی می باشد و از این رو و به دلیل درخواست مکرر کاربران در زمینه طراحی برنامه های کاربردی در جهت فعالیت در این بازارها، ماشین حساب پیشرفته کاماریلا را خدمت شما کاربران گرامی ارائه کردیم تا بتوانید نیازهای خود را به سادگی و بدون مراجعه به وبسایت های مختلف برطرف نمایید.

اما چرا این ماشین حساب از نوع پیشرفته است؟ در واقع قابلیت اضافی خاصی وجود ندارد. اگر توجه کرده باشید، در اکثر ماشین حساب های کاماریلا، تنها تا سطوح H4 و L4 محاسبات انجام می شوند. اما در این ماشین حساب، تا سطوح H6 و L6 محاسبات صورت می گیرند. با این وجود شما دو سطح اضافی تر H5 و H6 و L5 و L6 را در اختیار خواهید داشت.

این برنامه به صورت پرتابل بوده و نیازی به نصب ندارد. کافیست آن را از قسمت پایین دانلود کرده و به راحتی استفاده کنید.

دانلود ماشین حساب پیشرفته کاماریلا طلاچارت

توجه: در صورتی که در هنگام اجرای برنامه با مشکل مواجه شدید، به احتمال زیاد نرم افزار کاربردی دات نت فریم ورک را نصب نکرده اید. از لینک زیر این برنامه را دانلود کرده و نصب کنید.

دانلود Net Framework 4.0.

ارسال دیدگاه

خبرنامه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اطلاعات سایت

پست الکترونیک: info@talachart.ir
تلگرام مدیریت : TalaChart@
کانال تلگرام : TalaChart_ir@