ثبت نام

تحلیل تکمیلی اونس طلا | ۲۸ خرداد ۹۶

gold-analysis
ب

چشم انداز

طی هفته گذشته قیمت با شکست نزولی که در دامنه ۱۲۵۸ ایجاد نمود توانست بعد از اصلاح فنی تا دامنه ۱۲۵۰ کاهش پیدا کند، و کمترین قیمت ۱۲۵۱ و بالاترین قیمت ۱۲۸۱ در هفته گذشته بود و در هفته جاری انتظار ادامه تمایلات کاهشی دیده می شود.

تحلیل تکنیکال اونس طلا در هفته جاری

در تحلیل قبلی سناریوهای مطرح بود که سناریو افزایشی تا ۱۲۹۵ و سپس سناریو برگشتی تا دامنه ۱۲۵۸ با موفقیت انجام شد و در حال حاضر دیده می شود که پایداری قیمت در زیر دامنه ۱۲۵۸ الی ۱۲۶۳ احتمال کاهش بیشتر قیمت به سمت اهداف ۱۲۴۶ – ۱۲۴۰ -۱۲۲۰ وجود دارد.

و با شکست صعودی دامنه مقاومتی ۱۲۵۸ الی ۱۲۶۳ قیمت سعی بر لمس دامنه ۱۲۸۰ را دارد و در صورت شکست ان احتمال رشد به سمت دامنه ۱۲۸۸۱۲۹۵ وجود دارد.

اما چنانچه قیمت توانایی شکست ۱۲۸۰ را نداشته باشد انتظار برگشت قیمت به سوی ۱۲۷۰۱۲۶۳ و ۱۲۵۸ در هفته جاری وجود دارد.

ارسال دیدگاه

خبرنامه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اطلاعات سایت

پست الکترونیک: info@talachart.ir
تلگرام مدیریت : TalaChart@
کانال تلگرام : TalaChart_ir@