ثبت نام

تحلیل اونس طلا | ۱۵ اسفند ۹۵

ب

چشم انداز اونس طلا

  • در ۱۴ روز گذشته ۳ کندل پین بار روزانه به زیبائی در منطقه تقاضا ۱۲۱۶ تا ۱۲۲۴ شکل گرفته است که نشان از حمایت قوی خریداران می باشد .
  • بسته شدن کندل هفتگی بالای ۱۲۲۹ در ابتدای ماه مارچ بسیار حائز اهمیت بوده است ، چرا که باعث شده خط روند صعودی شکسته نشود و تمایلات صعودی کماکان برقرار باشد .
  • مادامیکه نوسانات بالای ۱۲۱۶ الی ۱۲۲۴ تداوم داشته باشد و این محدوده با قدرت به سمت پایین شکسته نشده باشد می توان گفت که طلا در محدوده ارزان خود نوسان می کند و فرصت خوبی برای خرید می باشد .
  • صعود بیشتر منوط به عبور و تثبیت از ۱۲۴۰ و سپس ۱۲۶۳ می باشد و چنانچه قادر به شکست ۱۲۶۳ نباشد مجدد به ۱۲۴۰ و سپس ۱۲۲۴ برمی گردد .
  • می توان گفت تا روز چهارشنبه و سپس جمعه که آمار اشتغال بخش خصوصی و دولتی آمریکا اعلام می شود محدوده ارزشی اونس ، ۱۲۲۴ الی ۱۲۶۳ خواهد بود و کاهش یا افزایش بیشتر منوط به شکسته شدن یکی از دو سطح ۱۲۱۶ و ۱۲۶۳ خواهد بود .

سناریو های احتمالی اونس طلا در هفته جاری

سناریو افزایشی: دیده می شود که لایه تقاضایی فعلی در دامنه ۱۲۲۴ تا ۱۲۱۶ قرار دارد .عدم شکست این لایه و لمس آن باعث رشد قیمت به اهداف ۱۲۴۰ – ۱۲۴۵ – ۱۲۵۰ – ۱۲۶۳ میشود.

سناریو کاهشی: شکست لایه تقاضایی فعلی که در دامنه ۱۲۲۴ تا ۱۲۱۶ قرار دارد منجر به کاهش قیمت به دامنه ۱۲۰۲  – ۱۱۹۰ و دامنه ۱۱۸۵ میشود.

سناریوهای برگشتی

  • حالت اول: رویت دامنه منطقه عرضه ۱۲۵۰ تا ۱۲۶۳ و عدم شکست ۱۲۶۵ احتمال برگشت قیمت به دامنه ۱۲۴۵ – ۱۲۴۰ – ۱۲۳۲ در مرحله اول وجود دارد.
  • حالت دوم: رویت دامنه منطقه تقاضا ۱۲۲۴ تا ۱۲۱۶ و عدم شکست ۱۲۱۶ احتمال برگشت قیمت به دامنه ۱۲۴۰ – ۱۲۴۵ – ۱۲۵۰ و ۱۲۶۳ وجود دارد.
نمودار اونس طلا در تایم روزانه
نمودار اونس طلا در تایم روزانه

ارسال دیدگاه

خبرنامه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اطلاعات سایت

پست الکترونیک: info@talachart.ir
تلگرام مدیریت : TalaChart@
کانال تلگرام : TalaChart_ir@