ثبت نام

تحلیل تکمیلی دلار/ریال | ۱۵ مهر ۹۶

analysis-usdirr
ب

تحلیل دلار/ریال

در تحلیل قبلی دلار به دامنه ۳۷۰۰ الی ۳۶۰۰ اشاره شد که دامنه بسیار مستحکم حمایتی بود که در چند ماه گذشته با رویت آن دامنه مورد تقاضا قرار گرفت و در حال حاضر زیر مقاومت ۳۹۶۰ قرار گرفته است و حمایت فعلی ۳۸۹۰ و ۳۷۶۰ است.

با توجه به مقاومت ۳۹۶۰، عدم شکست آن احتمال برگشت به سمت حمایت ۳۹۱۶ –  ۳۸۹۰ حرکت می کند و شکست آن حمایت کاهش قیمت به سمت ۳۸۵۰۳۸۰۰ و ۳۷۶۰ وجود دارد.اما شکست مقاومت ۳۹۶۰ احتمال رشد بیشتر قیمت به سمت اهداف ۴۰۲۰ و ۴۰۶۰ وجود دارد.

سناریو های برگشتی:

حالت اول: چنانچه قیمت با شکست مقاومت فعلی ۳۹۶۰ به دامنه ۴۰۶۰ افزایش پیدا کند با عدم شکست ۴۱۲۰ احتمال برگشت قیمت به سمت حمایت ۳۹۶۰ با اهداف میانی ۴۰۲۰۳۹۹۰ وجود دارد.

حالت دوم: در صورتی با سناریو کاهشی همراه باشد و به دامنه ۳۷۶۰ برگردد با عدم شکست ۳۷۲۰ احتمال برگشت قیمت به اهداف ۳۸۰۰۳۸۵۰۳۸۹۰ -۳۹۵۰ وجود دارد.

ارسال دیدگاه

خبرنامه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اطلاعات سایت

پست الکترونیک: info@talachart.ir
تلگرام مدیریت : TalaChart@
کانال تلگرام : TalaChart_ir@