ثبت نام

تحلیل سررسید جدید آتی سکه آبان ۹۷

ATI-NEW-gcab97
ب

تولدی دوباره در آتی سکه، صبح امروز سررسید جدیدی با نماد GCAB97  بازگشایی می شود. و با توجه به نمودار شهریور می تواند به عنوان تشخیص حمایت و مقاومت ها استفاده نمود.

مقاومت های این سررسید شامل دو دامنه مقاومتی است که دامنه اول بین ۱۶۷۵۰۰۰ تا ۱۶۸۲۰۰۰ و دامنه دوم بین ۱۶۹۶۰۰۰ تا ۱۷۰۵۰۰۰ قرار دارد.

قیمت در صبح امروز می تواند در محدوده مقاومت اول بازگشایی شود و پس از دست رفتن مقاومت اول به سمت مقاومت دوم حرکت می کند.و در صورت عبور از مقاومت دوم احتمال رشد حداقل ۵۰ هزارتومانی در بازه میان مدت وجود دارد.

حمایت ها شامل دامنه اول بین ۱۶۶۵۰۰۰ تا ۱۶۶۱۰۰۰ و سپس ۱۶۴۳۰۰۰ تا ۱۶۳۸۰۰۰ است. که در صورت عدم عبور از مقاومت ها قیمت به سمت حمایت های اشاره شده باز خواهد گشت.

 

 

ارسال دیدگاه

اطلاعات سایت

پست الکترونیک: info@talachart.ir
تلگرام مدیریت : TalaChart@
کانال تلگرام : TalaChart_ir@

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.