آموزش تحلیل تکنیکال و معامله گری | تحلیل آتی سکه اونس دلار سکه طرح جدید| برنامه های آنلاین نمودار انلاین | روانشناسی بازار مالی | استراتژی معاملاتی

دو گزارش اقتصادی مهم از آمریکا / ۱۲ شهریور

امتیاز به نویسنده

Trade Balance

گزارش تراز تجاری آمریکا که پرقدرت ترین گزارش امروز می باشد، ساعت ۱۷:۰۰ منتشر خواهد شد. همانطور که از نام این گزارش پیداست، به بررسی تفاوت میان صادرات و واردات کالاهای ایالات متحده آمریکا میپردازد.

رقم دوره قبلی: ۴۳٫۸- میلیارد دلار

پیشبینی دوره فعلی: ۴۲٫۴- میلیارد دلار

تاثیرات: در صورتی که رقم واقعی بیشتر از رقم پیشبینی باشد، تاثیرات مثبت روی دلار آمریکا و تاثیرات منفی روی اونس خواهیم داشت. اما در صورتی شاهد تاثیرات قدرتمند خواهیم بود که کمتر -۳۵ میلیارد دلار (در جهت تقویت دلار) و یا بیشتر از -۵۰ میلیارد دلار (در جهت تضعیف دلار) باشد.

 

ISM Non-Manufacturing PMI

این گزارش در واقع یک نظرسنجی از مدیران بخش خرید (به جز صنایع تولیدی) می باشد در ساعت ۱۸:۳۰ منتشر خواهد شد و در واقع به بررسی وضعیت کلی اقتصاد آمریکا از دیدگاه این افراد می پردازد. به صورت کلی ارقام بالای ۵۰ نشان دهنده وضعیت مساعد می باشد و ارقام زیر ۵۰ نشان دهنده وضعیت نامناسب خواهد بود.

رقم دوره قبلی: ۶۰٫۳

پیشبینی این دوره: ۵۸٫۱

تاثیرات: در صورتی که رقم واقعی بیشتر از رقم پیشبینی باشد، تاثیرات مثبت روی دلار آمریکا و تاثیرات منفی روی اونس خواهیم داشت. اما در صورتی که رقم واقعی کمتر از ۵۵ باشد، احتمال تاثیرات منفی قدرتمند روی دلار وجود دارد.

حتما بخوانید:   تحلیل تکمیلی اونس طلا | ۳۱ اردیبهشت ۹۶


علیرضا زارع هستم و مدت چهار سال هست که در بازارهای مالی فعالیت میکنم. بیشترین تمرکز من روی معاملات آتی سکه هست و همچنین چندین مجموعه آموزشی آنلاین رو تا به حال خدمت تریدرهای عزیز فارسی زبان ارائه کردم که از قسمت آموزشی سایت قابل دسترسی هستند. امیدوارم طلاچارت محل خوبی جهت تبادل نظرات و یادگیری مطالب جدید برای شما باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید