آموزش تحلیل تکنیکال و معامله گری | تحلیل آتی سکه اونس دلار سکه طرح جدید| برنامه های آنلاین نمودار انلاین | روانشناسی بازار مالی | استراتژی معاملاتی

سناریو اونس و شاخص دلار

امتیاز به نویسنده

سناریو اونس و شاخص دلار

در تحلیل اونس در تایم ۴ ساعته در هفته اخیر گزارشات و سخنرانی های در اوایل هفته باعث رشد ده دلاری و در اواسط هفته تا سطح تاریخی محدوده ۱۰۴۵ که به آن اشاره داشتیم باعث ریزش شد اما در اواخر هفته گزارشاتی باعث رشد قیمت و شکست کانال نزولی شد.و گزارشی که امروز حاکی از نرخ بیکاری بود باعث رشد اونس شد.

و اما از نظر تحلیل تکنیکال با داشتن واگرایی در کف، الگوی دوقلوی کف، شکست الگوی کانال و شکست سطح ۱۰۷۴ باعث رشد این فلز گرانبها شد.

و اما در حال حاضر اصلاح تا ۲۳٫۶ فیبو سطح قیمتی ۱۰۸۰، و رشد دوباره تا سطح ۱۰۹۷ پیش بینی می شود.و این پیش بینی در حالی عملی خواهد شد که سطح ۱۰۸۷ شکسته شود. و دور از انتظار است که تا  پایان بازار عملی شود.

در هفته جاری انتظار رشد بیشتر را داریم.

احتمال رشد قیمت تا سطح ۳۸٫۲ فیبو سطح قیمتی ۱۱۰۱

سطح ۵۰ فیبو سطح قیمتی ۱۱۱۸

سطح ۶۱٫۸ فیبو سطح قیمتی ۱۱۳۵

تحلیل اونس در تایم ۴ ساعته

تحلیل اونس در تایم ۴ ساعته

در شاخص دلار که تحلیل آن در هفته های اخیر ارائه دادیم می توان گفت تا هدف اصلی خود نزدیک شد و تا سطح ۱۰۰٫۴۰ رشد کرد و دور از انتظار بود که بتواند سطح را بشکند و به رشد ادامه دهد. که بعد از تشکلیل الگوی مثلث کنج هدف خود را ریزش قرار داد و در حال حاضر تا سطح های تاریخی ریزش کرده است و با ریتست به سطح ۹۸٫۴۰  در این محدوده نوسان می دهد. و احتمال ریزش را پیش بینی می کنیم.

حتما بخوانید:   تحلیل تکمیلی اونس طلا | ۳۱ اردیبهشت ۹۶

احتمال ریزش در صورت برگشت از سطح ۹۸٫۴۰ به ترتیب ریزش تا ۹۷٫۷۵  ۹۷٫۱۰  ۹۶٫۶۰

تحلیل شاخص دلار

تحلیل شاخص دلار

 

 


دیدگاه خود را بیان کنید