آموزش تحلیل تکنیکال و معامله گری | تحلیل آتی سکه اونس دلار سکه طرح جدید| برنامه های آنلاین نمودار انلاین | روانشناسی بازار مالی | استراتژی معاملاتی

تحلیل سه عامل تاثیر گذار آتی سکه

امتیاز به نویسنده

تحلیل سه عامل تاثیر گذار آتی سکه

در سه عامل تاثیر گذار بر آتی سکه جز رنجی و مساوی بودن خریدار و فروشنده چیزی دیده نمی شود. اما این رنجی باعث تشکیل الگوهای شده است که بعد از علائمی که از نظر تحلیل تکنیکال دیده می شود باید دید هدف چه خواهد بود.

در تحلیل سکه طرح جدید که در هفته پیش قرار دادیم و گفتیم که احتمال نوسان بین حمایت و مقاومت ها وجود دارد اما این عمل باعث رنجی یا الگوی کانال شده است که در حال نوسان بین ۸۷۰ تا ۸۸۲ است. در صورت شکست هر یک از این حمایت و مقاومت ها احتمال نوسانات بیشتر را دارا است. در حال حاضر بعد از یک حرکت اصلاحی تا ۲۳٫۶ فیبو که قیمت ۸۷۵ است ریزش کرده است و در صورت شکست خط روند نزولی و احتمال برگشت به مقاومت ۸۸۲ وجود دارد.اما در صورت شکست سطج ۸۷۵ میتواند تا ۸۷۰ دوباره ریزش کند.

تحلیل سکه طرح جدید

تحلیل سکه طرح جدید


 

اما در تحلیل اونس تایم ۴ ساعته که هفته پیش ارائه داده شد که الگوی مثلث ۲/۳ آن کامل شده بود و در حال حاضر به ضلع بالای مثلث برخورد کرده است و در صورت شکست میتوان به رشد اونس احتمال ۶۰ درصد داد و در صورتی که بخواهد ریزش کند در مرحله اول تا سطح ۱۰۹۰ و بعد تا ۱۰۸۷ را احتمال ریزش وجود دارد.

تحلیل اونس تایم 4 ساعته

تحلیل اونس تایم ۴ ساعته


 

در تحلیل دلار میتوان گفت به  هدف تحلیل هفته پیش دلار که ارائه داده بودیم رسیده است اما در ادامه چه خواهد شد!!؟

در حال حاضر در یک روند صعودی در حال نوسان است بعد از شکست خط روند نزولی همان طور که گفتیم تا محدوده ۳۳۵۰ رشد کرد و در حال حاضر  بر روی سطج ۳۸ فیبو و قله قبلی قیمت در نوسان است.احتمال رشد تا ۵۰ فیبو و بعد سطح ۳۳۸۷ وجود دارد.

تحلیل دلار ریال

تحلیل دلار ریال

در سه عامل نشانه های از رشد دیده می شود، اما باید ببنیم به علائمی که گفتیم چه عکس العملی نشان خواهد داد.

حتما بخوانید:   تحلیل تکمیلی اونس طلا | ۳۱ اردیبهشت ۹۶

دیدگاه خود را بیان کنید